Запуск проєкту: The Eastern Europe Youth Empowerment Space

THE EASTERN EUROPE YOUTH EMPOWERMENT SPACE (Простір для розширення можливостей молоді з країн Східної Європи) – це амбітний проєкт зі створення мережі молоді, яка прагне захищати демократичні цінності цивілізованого світу та робити свій внесок у боротьбу з дезінформацією і знаходиться не лише в Україні, а по всьому світу.

До першої активності проєкту ми залучаємо мотивованих людей віком від 20 до 30 років, які прагнуть зануритися в динамічне та складне середовище, де вони матимуть можливість працювати разом з талановитими колегами та навчатися у досвідчених наставників.

Наші учасники – цілеспрямовані особистості, які прагнуть захищати демократичні цінності та бути драйверами змін. Вони готові реально змінювати світ на краще, мають пристрасть до інновацій та бажання бути частиною передової команди. 

Чим корисний проєкт?

  • Тут ТИ станеш частиною сучасного українського молодіжного ком’юніті;
  • Тут ТИ відвідаєш цікаві лекції з професіоналами й майстрами своєї справи;
  • Тут ТИ отримає доступ до мережі корисних контактів,
  • Тут у ТЕБЕ шанс отримати стипендію на проведення власного дослідження;
  • Тут ТИ отримаєшновий важливий досвід і корисні навички.

Етапи реалізації проєкту EEYES та деякі організаційні питання

1 етап: набір учасників. Учасники подають свої анкети та CV англійською мовою. Ми проведемо особисті інтерв’ю в онлайн-форматі (за можливості і оффлайн).

2 етап: оголошення лекторів, узгодження тематики лекцій та визначення конкретних дат їх проведення.

3 етап: проведення лекцій. 

4 етап: ми оберемо обмежену кількість учасників (до 7 людей), яким зможемо надавати стипендію на період до 3 місяців, розміром від 250$, для проведення власного дослідження у сфері інтересів студента (тема дослідження узгоджується представниками фонду та кожним студентом окремо).

5 етап: проведення відібраними учасниками власних досліджень.

6 етап: публікація дослідження на сайті проєкту EEYES (https://eeyes.org) та деяких сайтах партнерів, вручення студентам сертифікатів учасників проєкту.

Студенти, які не отримають стипендію, можуть брати участь у лекціях та івентах, що будуть організовуватись командою EEYES, а також зможуть взяти участь у наступних стипендіальних програмах.