Діяльність

для ДІАСПОРЯН

ГУМАНІТАРНА МІСІЯ

КУЛЬТУРНИЙ ФРОНТ

ОСВІТА

ДЛЯ ДІАСПОРИ

нас 45 000 000
у всьому світі

Кожен українець у світі повинен відчувати правову та матеріальну підтримку з боку своєї громади та України

ДЛЯ ДІТЕЙ

Ми допомагаємо дітям, які постраждали від війни в Україні — позбавленим батьківського піклування, дітям із сімей переселенців, евакуйованим за кордон. Ми активно підтримуємо міжнародний обмін та передачу досвіду в різних галузях. Ми хочемо допомогти дітям адаптуватися в суспільстві та забезпечити їм гідне майбутнє.

ЗБЕРЕЖЕННЯ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ

Ми хочемо зберегти та примножити надбання української культури. Спільно ми зможемо реалізовувати підтримку різних проєктів у сфері культури. Ми сприяємо фінансуванню різних культурних і творчих секторів, заохочуючи нові ідеї.

ДОПОМОГА ВІЙСЬКОВИМ

Перемоги на фронті наших захисників – це підтримка сильного тилу. Наші воїни повинні бути забезпечені усім необхідним від спорядження до зброї.

ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА

Унаслідок російської воєнної агресії тисячі українців стали вимушеними переселенцями, більшість з них втратили постійний дохід та можливість утримувати себе та своїх дітей. Багато людей залишаються у заблокованих містах на окупованих територіях, у той час, коли інші потребують нагальної допомоги на визволених від російських загарбників територiях. Фонд бере на себе зобов’язання допомагати постраждалим.