НАША КОМАНДА

Об’єднані спільною ідеєю: допомогти Україні у її відбудові, сприяти неподільності та згуртованості української діаспори

Менеджмент

Руслан Костецький

Директор
Має 20 років досвіду у сфері ІТ консалтингу, понад 10 років працював на керівних посадах в українському офісі компанії SAS Institute. 5 років займається розвитком української фінтех екосистеми на посаді заступника голови правління Української асоціації фінтех та інноваційних компаній.

Команда фонду

Данило Мойсеєнко

Помічник директора, проєктний менеджер
Народився в м. Києві. Закінчив бакалаврат КНУ імені Т.Г.Шевченка за спеціальністю політологія та магістратуру ННІМВ за спеціальністю міжнародні відносини.

Ангеліна Стинич

Менеджер з питань партнерства та комунікацій
Народилась в м. Ужгород. Навчається на історичному факультеті КНУ ім. Т. Шевченка. Поглиблено вивчає діаспоральні студії та українську діаспору.

Дмитро Садовенко

ПРОЄКТНИЙ МЕНЕДЖЕР
Народився в Києві. Закінчив КНУ ім. Т.Шевченка та Академію праці, соціальних відносин і туризму, має ступінь магістра політології та права.

Андрій Жук

Заступник директора з юридичних питань
Магістр права з більш, ніж 20-річним досвідом роботи в державному та приватному секторах, з яких понад 10 років на керівних посадах юридичних підрозділів.

Ліза Андрухова

Журналістка, комунікаційниця
Народилася в Сєвєродонецьку. Вивчає журналістику та соціальні комунікації в КНУ імені Т.Г. Шевченка. Має досвід роботи в різних сферах комунікацій та медіа.