АНГЛІЙСЬКА-ONLINE ДЛЯ ДІТЕЙ

ШАНС НА УСПІХ

Через війну українські діти змушені вчитись у підвалах й сховищах перечікуючи ракетну небезпеку або ж зовсім дистанційно.
Відсутність пильного контролю, нестабільний інтернет та відключення світла – негативно впливають на якість навчання. До всього ще додається тривожність, страх та переживання, відтак  дитина може погано сприймати навчальний матеріал. Трапляються й випадки стійкої апатії до навчання, зокрема, у дітей, чиї батьки загинули, захищаючи Україну або яким довелося покинути рідні домівки від обстрілів та бомбардувань.

Наше майбутнє - це наші діти

Ми дуже сподіваємося, що російський терор проти українського народу закінчиться якнайшвидше. Водночас, ми переконані, що за будь-яких обставин ми повинні дбати про наше майбутнє – наших дітей. І робити все для цього треба вже сьогодні. Як не дивно, але самореалізація й успіх особистості залежить від знання англійської мови. Перед людиною, яка добре володіє іноземною мовою, відкриті всі двері.
Дітей навчається online
1000000
На змішаній формі навчання
500000

Пропонуємо співпрацю для online-курсів та викладачів фрилансерів

Ви представник онлайн-школи або викладач фрилансер іноземної мови та готові взяти участь у проєкті?

Щоб допомогти цим дітям ми організовуємо проєкт з вивчення англійської мови. Уроки будуть розвивати логіку, мислення, пам’ять, дитина буде занурена у легку й дружню атмосферу. Ці знання допоможуть надалі дитині читати книжки та дивитися фільми мовою оригіналу, реалізувати себе та бути потрібним фахівцем у своїй галузі.
Для цього в рамках проєкту ми плануємо підібрати викладачів англійської мови та організувати онлайн-заняття двічі на тиждень у групах до 7 дітей – це діти ВПО та військових, які постраждали чи загинули в ході бойових дій.

Сьогодні ми потребуємо Вашої фінансової допомоги для підтримки нашого проекту. На платформі “UDoNation” ми збираємо кошти на оплату праці вчителів англійської мови.

На що ми збираємо кошти?

Для реалізації нашого проєкту ми залучаємо кошти на оплату витрат при організації навчального процесу з вивчення англійської мови.

Ваші пожертви дадуть можливість дітям зробити крок до світлого майбутнього, вивчивши та удосконаливши свою англійську.

Збір фінансової підтримки для реалізації проєкту тимчасово призупинено.